Majtelka blogu je: offline

NÁBOR SB

Vanessa Hudgens Interview

17. února 2009 v 14:31 | Lussy |  VH-paparazzi
Myslím, že k tomuto už nemusím ani nic podotýkat. Všichni už víme, že Vanessa stejně jako Zac a Ashley poskytla rozhovor pro webové stránky fanbolt.com
http://www.fanbolt.com/features/images/200902-vanessa-hudgens-f.jpg
Máte oblíbené nějaké rekreační místo?
Vanessa Hudgens: No, to záleží na tom, co chci dělat během prázdnin. Londýn je skvělý pro nákupy, ale jsem ráda také na pláži. Je to tak uvolňující sedět na písku a poslouchat vlny. Miluju slunce a teplé místa, takže myslím, že bych raději na nějaká exotická místa

Je to divné vidět svou tvář v novinách a časopisech?
Vanessa Hudgens: Je to bláznivé, když si většinu věcí budete číst o sobě v tisku a ještě když je to nepravdivé. Je to tak divné, že lidé mají čas, aby si vymýšleli takové příběhy. Je to takový divný aspekt byt slavný.
Jaké nejpodivnější lži, jste viděla napsáné v tisku?
Vanessa Hudgens:
Jednou jsem četla, že jsem byla zatčena na hollywoodské party. Byl to obrovský, propracovaný příběh, ale ve skutečnosti jsem byla v úplně jiné zemi, když se to stalo. Bylo to šílený!
Byl tam příběh, že se na Vás a Zaca pokusi někdo zaůtočit, během premiéry HSM3 v Londýně
Vanessa Hudgens: To bylo taky zcela nepravdivé! Nás nikdo nenapadl. Šli jsme pěšky z divadla do auta, když procházející chlap jen klopýtl. K tomu tam bylo hodně paparazzi a tak to někdo vyfotil a vzniklo z toho to, že nás někdo napadl.
Jste pyšná na High School Musical 3?
Vanessa Hudgens: Jsem opravdu hrdá na tento film. Bylo to tak zábavné a tak vzrušující natáčet High School Hudební 3. Dostali jsme příležitost, natočit ještě jednou něco ještě většího a lepšího.
Ty zpíváš a tančíš, ale co nejvíc k preferuješ?
Vanessa Hudgens: Tančení byl velký kus mého života. Zbožňuji zpěv a hudba, která pro mě byla vždy obrovská část mého života, ale také mám ráda herectví.
Pokud jde o hudbu, co vás inspiruje?
Vanessa Hudgens: I když se to vztahuje na všechny moje písničky, tak jsem inspirovaná vším tím, co se kolem mě děje. Hudba vychází z různých aspektů mého života. Gone With The Wind je jedna z mých písní, která znamená skutečně hodně, protože v podstatě říká, jak jsem vyrostla.
Nechystáte se s tím přestat?
Vanessa Hudgens: Ani nápad! Při natáčení filmů je pokaždé obrovská legrace. Miluju hraní různých znaků a dělám různé žánry. Je to pro mě stále velmi zajímavé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama